Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich1 hour ago
22 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu z okazji obchodów Dnia Świętego Patryka, do którego została zgłoszona nasza szkoła. Jest nam niezmiernie miło przekazać poniższą informację od organizatora.
📣𝗪𝗬𝗡𝗜𝗞𝗜 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LET'S GO GREEN czas ogłosić 🙂
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich1 hour ago
Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3x3 chłopcy i dziewczęta rocznik 2009/2010. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny:
* dziewczęta: Gabriela Szymkowiak, Pola Poznańska, Natasza Gano i Julia Grzelak zajęły III miejsce
* dziewczeta: Diana Yedynach, Laila Migdalska, Natalia Pacewicz i
Thuc Anh Le Khac - VI miejsce
* chłopcy: Krzysztof Walewski, Antoni Korneluk, Jakub Słoma i Piotr Kaczmarek - V miejsce.
Gratulujemy!
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich1 hour ago
22 kwietnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3x3.
Drużyna chłopców w składzie: Nikodem Andrzejczak, Filip Banaszak, Krystian Cieślak, Igor Andrzejczak zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt, w której grały: Andżelika Hołderna, Zuzanna Sznura, Jagoda Wichłacz, Anhelina Soroka i Kalina Kozera - II miejsce.
GRATULUJEMY!!!
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich2 hours ago
23 kwietnia uczniowie kl. 7a i 7b przystąpili do Ogólnopolskiej Akcji „Wiosenne Sprzątanie Świata” i porządkowali tereny zielone przy szkole oraz Osiedla Helenki. Urząd Miejski w Śremie zapewnił worki, rękawiczki i odbiór zebranych odpadów. Serdecznie dziękujemy uczestnikom akcji za ich zaangażowanie i wspaniałą postawę. Jesteśmy z Was dumni!!! Spisaliście się na medal!!! Pamiętajmy, aby dbać o naszą planetę 🌎 każdego dnia♥️
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich13 hours ago