Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich1 day ago
25 marca w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno - profilaktycznej ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2023 pod hasłem "Rosnę zdrowo". Za udział w realizacji założeń kampanii szkoła otrzymała super niespodziankę - dwa piękne rowery i kaski.
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich1 day ago
To już kolejny rok gdzie nasz Szkolny Klub Wolontariatu wspiera Ogólnopolską Akcję Charytatywną „OPATRUNEK NA RATUNEK”! Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wyjątkowego przedsięwzięcia.
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich1 day ago
Program Dove Self-Esteem – Budowanie pozytywnej samooceny realizowany w Szkole Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem za udział w Ogólnopolskim Wydarzeniu Kulturowym z języka angielskiego pt. EASTER EGG HUNT 2. Szczególne podziękowania dla uczniów klasy 4B, 6C i 7A za udział w projekcie.
READY, STEADY GO! I wyruszyli …! Dzisiaj druga odsłona udziału w OGÓLNOPOLSKIM WYDARZENIU KULTUROWYM z języka angielskiego EASTER EGG HUNT 2. Na uczniów z klasy 4B czekały ukryte na boisku szkolnym stacje zadaniowe. Każda drużyna miała za zadanie rozwiązać zagadki i utworzyć ze zdobytych liter hasło. Nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie doskonaląc przy tej zabawie umiejętności językowe oraz angażując się w pracę zespołową. Na zwycięską drużynę czekały ciekawe nagrody m.in. +2 punkty na kartkówce lub zeszyt na sprawdzianie😊.
🌷🐥Wiosennie i świątecznie w bibliotece!🐣🌸 Uczniowie klasy IIc i IVa wzięli udział w spotkaniu czytelniczym inspirowanym opowiadaniem Renaty Piątkowskiej pt. Pisanki. Opowiadaliśmy o tradycjach związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz o wyjątkowym czasie przygotowań. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które teraz stanowią ozdobę biblioteki!